Cześć!

Poniżej znajdziesz rozmaite usługi produkty i blogi, które chciałbym Ci polecić. Ale zanim polecimy z konkretnymi ofertami banków, chciałbym zachęcić Cię do odwiedzenia naszej strony firmowej, na której dowiesz się, co jesteśmy w stanie zaproponować w obszarze projektowania i aranżacji wnętrz. Naszą Pracownię Dobrych Wnętrz wyróżnia bardzo otwarte spojrzenie na współpracę zdalną, zdroworozsądkowe podejście oraz praktyczna wiedza z zakresu wynajmu nieruchomości, dzięki której doskonale rozumiemy potrzeby inwestorów.

Poniższe linki przeniosą Cię do rankingów różnych produktów bankowych. Jeśli z nich skorzystasz, a następnie podpiszesz umowę, ja otrzymam prowizję za polecenie danej usługi. Będzie mi bardzo miło, jeśli właśnie w taki sposób zechcesz wesprzeć to, co robię na niniejszym blogu.

ranking Lokat bankowych

Ranking Kont oszczędnościowych

Ranking Kont osobistych

Ranking Kont firmowych

Ranking Kart kredytowych

Co warto czytać?

a) Książki
W ostatnich latach pochłonąłem całkiem sporą liczbę mniej lub bardziej wartościowych książek. O tych ciekawszych, które miały spory wpływ na to, kim dzisiaj jestem powstał osobny wpis. Serdecznie zapraszam do listy lektur obowiązkowych z dziedziny finansów osobistych i… filozofii!

Czytanie (nie tylko książek, ale również blogów czy innych treści, które mobilizują do myślenia) otwiera umysł i skłania do zadawania sobie samemu pytań. Obiecuję, że efekty wątpienia, analizy swojej sytuacji i próby znalezienia odpowiedź na dziesiątki pytań pod tytułem „a co jeśli…” przynoszą niesamowite rezultaty. Świadome życie to jest to, co tygryski lubią najbardziej 🙂

b) Blogi
Oprócz głównej listy polecanych przeze mnie blogów (na samym dole głównej strony, w kolumnie „CZYTAM”), jest cała masa innych, które warto czytać. Poniżej te, które uważam za wartościowe i na które sam staram się zaglądać:

jakoszczedzacpieniadze.pl – Nie znasz Michała? Nie wierzę… radzę nadrobić zaległości czym prędzej!

marciniwuc.com – Kolejna ikona polskiej blogosfery finansów osobistych. Biblia wiedzy, pełen profesjonalizm i produkty (książki, kursy) autora, które mogę polecać z zamkniętymi oczami.

livesmarter.pl – To moje źródło wiedzy, jeśli chodzi o aktualne promocje bankowe i okazje, na których regularnie zarabiam przy okazji korzystania z usług, których i tak potrzebuję.

oszczednicka.pl – Alicja w bardzo przyjazny, praktyczny i ciekawy sposób pisze o budżetowaniu, oszczędzaniu, a wszystko w nieco minimalistycznym i odpowiedzialnym społecznie/środowiskowo nurcie – to lubię!

wystarczy mniej – dobrowolna prostota to chleb powszedni dla Konrada i autorów wpisów gościnnych.

opowieści Tofalarii – miłośniczka bosych spacerów po śniegu, która również wyznaje zasadę „mniej znaczy więcej”.

Droga Minimalisty – blog o minimalizmie, prostocie, oszczędzaniu i zdrowiu. O tym, jak pozbyć się zbędnych wydatków, rzeczy i kilogramów. Z czego warto rezygnować i dlaczego, zwłaszcza w dobie konsumpcjonizmu..

regularne-oszczedzanie.blogspot.com – program inwestycyjny Skandia praktyce.

slomski.us – DOXA – blog ekonomiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *