Wolnym Byc

Teraz NJU Mobile jeszcze tańsze!


„Właściwy” wpis ukaże się na dniach, a dzisiaj tylko krótka, ale konkretna notka. Okazało się, że nieco się pospieszyłem z publikacją wpisu o ofercie abonamentu na komórkę w NJU Mobile, która w momencie publikacji była bardzo dobra, a od kilku dni jest… po prostu świetna!Szaleństwo! Oferta NJU jest teraz jeszcze lepsza!
Główną zaletą NJU są limity kwotowe, po osiągnięciu których naliczanie opłat się zatrzymuje, a Ty dalej korzystasz z telefonu do woli! To, co mnie (i setki tysięcy pozostałych abonentów) przekonało do oferty NJU to nieprzekraczalne 29 zł za nielimitowane rozmowy ze wszystkimi. Do wszystkich – przynajmniej w naszym przypadku – oznacza w praktyce „na numery komórkowe”. Powiedzmy sobie szczerze – dzwonienie na numery stacjonarne odchodzi w kąt i o ile nie masz zbyt częstego kontaktu telefonicznego z różnymi instytucjami typu szpitale, skarbówki i inne urzędy, względnie rodzina w podeszłym wieku, która nie przekonała się do telefonii komórkowej, prawie zawsze dzwonisz na numery komórkowe. NJU Mobile postanowiło zrobić swoim abonentom świąteczny prezent, wprowadzając nową, całkowicie darmową usługę w dniu 23.12.2013. „Do komórkowych za 19 zł” (bo tak nazywa się usługa) polega w praktyce na rozbiciu kwoty 29 zł za nielimitowane rozmowy do wszystkich na dwie części: – 19 zł za nielimitowane rozmowy na numery komórkowe. – 10 zł za nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne. Dzięki temu można jeszcze obniżyć rachunki, jeśli dzwonisz tylko na komórki (do 19 zł miesięcznie), lub tylko na stacjonarne (do 10 zł miesięcznie), i to niezależnie od ilości minut! Dla mnie to oznacza obniżenie rachunków o 10 zł w każdym okresie rozliczeniowym – bez żadnych dodatkowych umów, deklaracji czy opłat. Nie wierzysz, że może być tak tanio? Ehhh… może uwierzysz materiałowi ze strony operatora: Aby aktywować tą nową, BEZPŁATNĄ usługę, należy wysłać SMSa o treści AKT pod numer 80113 z numeru będącego w sieciu NJU. Przed aktywacją zalecam jak zwykle zapoznanie się z niezwykle prostym, zwięzłym regulaminem dostępnym tutaj. Pamiętaj – usługa jest bezpłatna, obowiązuje do odwołania, a na jej włączeniu nic nie stracisz – możesz za to sporo zyskać. Zachęcam Cię do zapoznania się z moim wcześniejszym wpisem o NJU, zawierającym szczegóły tego taniego rozwiązania tematu abonamentu komórkowego. Jeśli uważasz, że moje wpisy o NJU Mobile są wartościowe i chcesz mi za nie podziękować, kup ofertę klikając w poniższy banner: 

Szaleństwo! Oferta NJU jest teraz jeszcze lepsza!

Aktualizacja 19.09.2014: NJU Mobile po raz kolejny nokautuje konkurencję, prezentując ofertę pod tytułem „Wszystko za 39 zł„!!! Chyba, że nie potrzebujesz wszystkiego – wtedy oczywiście nadal obowiązuje zasada „minimum 9 zł”. Szczęka opada! Szczegóły tutaj – sprawdź koniecznie!
Exit mobile version